JunShang мөлдір акрилі (000) 2мм (1,23м х 2,45м)

- Бар
16 000 ₸/Парақ
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 30 000 ₸
+7 (778) 900-25-86
Олеся ( мен-р по г. Алматы)
- +7 (777) 128-11-66Қуандық ( Региональный мен-р )
- +7 (727) 379-19-70
- +7 (727) 379-19-82
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Акрил (органикалық) шыны - пластмассаның барлық түрлерінің ішіндегі ең танымалы және 70 жылдан астам уақыт бойы өндіріліп келеді. Ал бүгінде акрил шыны әлі де танымал. Ол әртүрлі жарнамалық бұйымдар мен конструкцияларды өндіруде өте кең қолданылады - баға белгілеушілерден, кәдесыйлар мен тақтайшалардан бастап қалалық маңдайшаларға, үлкен көлемді әріптерге және ішкі жарықтандырумен жарнамаланатын өнімдердің толық көлемді термоформаланған макеттеріне дейін. Бұл сыртқы жарнаманың дамуының алғашқы күндерінде ішкі жарықтандырылған маңдайшалардың дүниеге келуіне байланысты пластмассалардың алғашқысы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| органикалық әйнектің қалыңдығы | 2 мм |
| органикалық әйнектің ені | 1250 мм |
| органикалық әйнектің ұзындығы | 2480 мм |
| Жарық беру | 100 % |
| Ауданы | 3.1 шаршы м |
| Каталогтағы нөмір | №000 (мөлдір); №425 (күңгірт) |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түсі | Мөлдір/Сүтті |
| Плексигластың түрі | Мөлдір/Күңгірт |
| Беттің құрылымы | Жылтыр/Сүтті |
| Өндіруші | JunShang |
- Бағасы: 16 000 ₸/Парақ


