YiLong мөлдір плексигласы 1,5 мм (1,22м х 1,83 м)

- Бар
3 300 ₸/Парақ
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 30 000 ₸
+7 (778) 900-25-86
Олеся ( мен-р по г. Алматы)
- +7 (777) 128-11-66Қуандық ( Региональный мен-р )
- +7 (727) 379-19-70
- +7 (727) 379-19-82
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жарнама өндірісіне арналған плексигласс табақ материалы. Мөлдір немесе ақ ― сүтті (күңгірт).
Плексигласс өндірушілері бізден сатып алуға болатын Қытайдағы ең ірі YiLong зауыты болып табылады, олар өз өнімдері мен беделін мақтан тұтады және бағалайды және тынымсыз өндіреді сапаны бақылау өндірістің әрбір кезеңінде шикізаттан бастап парақтарды орауға дейін.
| Негізгі | |
|---|---|
| органикалық әйнектің түрі | Мөлдір |
| Бетінің құрылымы | Жылтыр |
| органикалық әйнектің ұзындығы | 1830 мм |
| органикалық әйнектің ені | 1220 мм |
| органикалық әйнектің қалыңдығы | 1.5 мм |
| Ауданы | 2.24 шаршы м |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жарық беру | 100 % |
| Түсі | Ақ |
- Бағасы: 3 300 ₸/Парақ

