ПВХ 5мм 0,6 қара (1,22м х2,44м)

- Қолжетімді емес
7 500 ₸/Парақ
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 30 000 ₸
+7 (778) 900-25-86
Олеся ( мен-р по г. Алматы)
- +7 (777) 128-11-66Қуандық ( Региональный мен-р )
- +7 (727) 379-19-70
- +7 (727) 379-19-82
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қымбат емес, өңдеуге оңай және практикалық материалдарды іздеп жүрсіз бе? "YiLong" көбіктендірілген ПВХ—пластик - көпшіліктің сұранысына ие шешімді ұсынады. Бұл кез келген дерлік дизайн идеяларын жүзеге асыруға мүмкіндік беретін икемді материал.
Оның басты ерекшелігі — оның негізгі қасиеттерін анықтайтын кеуекті құрылым. Олар, өз кезегінде, ПВХ көбік парағының қолдану аясын анықтайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Тығыздық | 0.6 г/см3 |
| Жеткізілетін шикізат формасы | Парақ |
| Түсі | Қара |
| қаптама | Бума |
| Габаритті өлшемдер | |
| Диаметрі | 5 мм |
| Ұзындығы | 2440 мм |
| Ені | 1220 мм |
- Бағасы: 7 500 ₸/Парақ

