JunShang айналы акрил алтыны 5мм (1,22м х 2,44 м)

- Қолжетімді емес
39 000 ₸/Парақ
+7 (778) 900-25-86
Олеся ( мен-р по г. Алматы)
- +7 (777) 128-11-66Қуандық ( Региональный мен-р )
- +7 (727) 379-19-70
- +7 (727) 379-19-82
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Акрилді айналар - ең батыл және креативті дизайн идеяларын жүзеге асыру үшін өте қолайлы тамаша әрлеу материалы.
Айналы пластик мөлдір акрил шыны негізіне айна жабыны (амальгам) арқылы жасалады. Классикалық айналардан айырмашылығы, айналы пластик алтын, күміс болуы мүмкін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| органикалық әйнектің қалыңдығы | 5 мм |
| органикалық әйнектің ені | 1250 мм |
| органикалық әйнектің ұзындығы | 2480 мм |
| Ауданы | 3.1 шаршы м |
| Бетінің құрылымы | Жылтыр |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түсі | Алтын/күміс |
| Плексигластың түрі | Айна |
| Өндіруші | YiLong |
- Бағасы: 39 000 ₸/Парақ

