JunShang 425 күңгірт акрил 8мм (2,05м х 3,05м)

- Бар
155 000 ₸/Парақ
+7 (778) 900-25-86
Олеся ( мен-р по г. Алматы)
- +7 (777) 128-11-66Қуандық ( Региональный мен-р )
- +7 (727) 379-19-70
- +7 (727) 379-19-82
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұл PMMA экструзиялық парағы, ол кескіннің бұрмалануынсыз және түстердің көбеюінсіз максималды мөлдірлігімен және парақтың бүкіл қуысына жарық шашырату қабілетімен сипатталады (қасиет соңғы жарықтандыру үшін қолданылады). Көптеген полимер парақтарынан айырмашылығы, Novattro акрил әйнегі ультракүлгін сәулеленуге ұшырамайды, сондықтан ол берік.
| Негізгі | |
|---|---|
| органикалық әйнектің ұзындығы | 3050 мм |
| органикалық әйнектің ені | 2050 мм |
| органикалық әйнектің қалыңдығы | 8 мм |
| Ауданы | 6.25 шаршы м |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Бетінің құрылымы | Күңгірт |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Өндіруші | YiLong |
| Түсі | Мөлдір/Сүтті |
| Плексигластың түрі | Мөлдір/Күңгірт |
| Беттің құрылымы | Жылтыр/Сүтті |
- Бағасы: 155 000 ₸/Парақ

