Қара пеноакрил 10 мм. (1,22м х 2,44м)

- Бар
14 400 ₸/Парақ
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 30 000 ₸
+7 (778) 900-25-86
Олеся ( мен-р по г. Алматы)
- +7 (777) 128-11-66Қуандық ( Региональный мен-р )
- +7 (727) 379-19-70
- +7 (727) 379-19-82
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көбік акрил бұл сыртқы жарнама саласындағы жаңа материал. Жалған көлемді элементтерге немесе әріптерге арналған. Алдыңғы бөлігі акрилден жасалған, ұштары осы акрилдің түсіне сәйкес боялған. Монтаждау кезінде өте жеңіл және ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Бетінің құрылымы | Жылтыр |
| органикалық әйнектің ұзындығы | 2440 мм |
| органикалық әйнектің ені | 1220 мм |
| органикалық әйнектің қалыңдығы | 10 мм |
| Ауданы | 2.97 шаршы м |
| Түсі | Қара |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қосымша сипаттамалар | |
| Қабат түсі | Қара |
| Өң түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Плексигластың түрі | Қара |
| Өндіруші | YiLong |
- Бағасы: 14 400 ₸/Парақ

