Көбік акрил көк 10мм. (1,22м х 2,44м)

- Бар
14 400 ₸/Парақ
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 30 000 ₸
+7 (778) 900-25-86
Олеся ( мен-р по г. Алматы)
- +7 (777) 128-11-66Қуандық ( Региональный мен-р )
- +7 (727) 379-19-70
- +7 (727) 379-19-82
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көбік акрил бұл сыртқы жарнама саласындағы жаңа материал. Жалған көлемді элементтерге немесе әріптерге арналған. Алдыңғы бөлігі акрилден жасалған, ұштары осы акрилдің түсіне сәйкес боялған. Монтаждау кезінде өте жеңіл және ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| органикалық әйнектің түрі | Түсті |
| Бетінің құрылымы | Жылтыр |
| органикалық әйнектің ұзындығы | 2440 мм |
| органикалық әйнектің ені | 1220 мм |
| органикалық әйнектің қалыңдығы | 10 мм |
| Ауданы | 2.97 шаршы м |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | Көк |
| Қосымша сипаттамалар | |
| Қабат түсі | Көк |
| Өң түсі | Көк |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Өндіруші | YiLong |
- Бағасы: 14 400 ₸/Парақ

