Қашықтық ұстағыш 16х30 мм күміс жылтыр

- Бар
100 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 30 000 ₸
+7 (778) 900-25-86
Олеся ( мен-р по г. Алматы)
- +7 (777) 128-11-66Қуандық ( Региональный мен-р )
- +7 (727) 379-19-70
- +7 (727) 379-19-82
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қашықтан ұстаушы - бұл қабырғадан белгілі бір қашықтықта ақпараттық тақталарды бекітуге арналған қашықтағы ұстағыш. Бұл қашықтық ұстағыш екі элементтен тұрады: қабырғаға бекітілген корпус және тақтайшаны ұстап тұратын диаметрлі бұранда.
| Өлшемдері | |
|---|---|
| Биіктігі | 30 мм |
| Диаметрі | 16 мм |
| Негізгі | |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Мінездеме | |
| Тесік диаметрі | 5мм |
| Бекітілетін материалдың қалыңдығы | 3 мм-ден 15 мм-ге дейін |
| Беттің түрі | Жылтыр |
| Бекітілетін материалдың қабырғадан қашықтығы | 20мм |
| Қалпақтың безендіру түрі | Жазық |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Түрі | Бекітпелер |
| Түсі | күміс |
| Материал | Алюминий |
- Бағасы: 100 ₸

