RGB MINI КОНТРОЛЛЕРІ 72W12V-M3Q-MINI

- Бар
800 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 30 000 ₸
- +7 (777) 128-11-66Қуандық ( Региональный мен-р )
- +7 (727) 379-19-70
- +7 (727) 379-19-82
RGB контроллері 72W12V-M3Q-MINI шөгілетін қабықшада жарық динамикалық әсерлерді жасайды және жарықдиодты құрылғыларды басқарады, мысалы: жарықдиодты жолақтар, жарықдиодты шамдар, жарықдиодты модульдер және т.б. Қолмен басқару арқылы (контроллер корпусындағы 3 түйме) Сіз қалаған бағдарламаны таңдай аласыз, жарқылдың жарықтығын (статикалық режимдерде) және жарықтың өзгеру жылдамдығын (динамикалық режимдерде) реттей аласыз, сонымен қатар өзіңізге ұнайтын түсті таңдай аласыз.
Бұл контроллерде 20 динамикалық режим және 19 статикалық режим бар. Контроллер қуат өшірілгеннен кейін соңғы бағдарламаны сақтайды.
Контроллерді пайдалану кезінде жарықдиодты жарықтандырудың ықтимал жұмыс режимдері:
1. Динамикалық режимдерді ауыстыру;
2. Жарықтықты/жылдамдықты реттеу;
3. Жарқырау түстерін ауыстыру.
Жарық диодтары бір уақытта жанған кезде негізгі үш түс (Қызыл, жасыл, Көк) әртүрлі пропорцияларда араласып, түрлі-түсті реңктер гаммасын құрайды.
Маңызды! Контроллерді RGB жарықдиодты таспамен қосу үшін жиынтықта қуат қосқышы бар (4 істікшелі қосқыш).
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Техникалық | |
| Шығудағы кернеу | 12V |
| Шығатын ток | 6 А (2 А / арна) |
| Жүктеме қуаты | 72W |
| Қорек кернеуі | 12V |
| Жалпы | |
| Блоктың өлшемдері | 130 x 64 x 24 мм |
| Контроллер түрі | RGB (қолмен басқарумен) |
| Негізгі атрибуттар | |
| Арналар саны | 3 |
| Түс гаммасы | RGB |
| Реттеу | Жарықтық |
- Бағасы: 800 ₸


