ҚАШЫҚТАН БАСҚАРУ ПУЛЬТІ БАР RGB MINI КОНТРОЛЛЕРІ 72W12V-M3Q-IR24-MINI

- Бар
1 000 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 30 000 ₸
- +7 (777) 128-11-66Қуандық ( Региональный мен-р )
- +7 (727) 379-19-70
- +7 (727) 379-19-82
Қашықтан басқару пульті бар RGB контроллері 72W12V-M3Q-IR24-MINI жарық динамикалық әсерлерді жасайды және жарықдиодты құрылғыларды басқарады, мысалы: жарықдиодты жолақтар, жарықдиодты шамдар, жарықдиодты модульдер және т.б. Сымсыз қашықтан басқару пульті арқылы қалаған бағдарламаны, жарқылдың жарықтығын (статикалық режимдерде) және жарықтың өзгеру жылдамдығын (динамикалық режимдерде) таңдауға, сондай-ақ өзіңізге ұнайтын түсті таңдауға болады.
Бұл контроллерде 4 динамикалық режим және 16 статикалық режим бар. Контроллер қуат өшірілгеннен кейін соңғы бағдарламаны сақтайды.
Контроллерді пайдалану кезінде жарықдиодты жарықтандырудың ықтимал жұмыс режимдері:
1. Қосу / өшіру;
2. Жарықтылықты арттыру / азайту;
3. Жарқыл түстерін ауыстыру;
4. Жарқыраудың 7 түсін өзгерту (секіру арқылы): қызыл, көк, күрең қызыл, жасыл, сары, көгілдір, ақ;
5. Жарқыраудың 3 түсін өзгерту (секіру арқылы): қызыл, жасыл, көк;
6. Жарқырау түстерінің бірқалыпты ауысуы;
7. Жыпылықтау (стробоскоп) жылдамдықты реттеу мүмкіндігімен.
Жарық диодтары бір уақытта жанған кезде негізгі үш түс (Қызыл, жасыл, Көк) әртүрлі пропорцияларда араласып, түрлі-түсті реңктер гаммасын құрайды.
Маңызды! Қашықтан басқару пультінде батарея құлпы (әдетте пленка түрінде) орналасқан, оны контроллерді қолданар алдында алып тастау керек, әйтпесе қашықтан басқару пульті жұмыс істемейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Техникалық | |
| Шығудағы кернеу | 12V |
| Шығатын ток | 6 А (2 А / арна) |
| Жүктеме қуаты | 72W |
| Қорек кернеуі | 12V |
| Жалпы | |
| Блоктың өлшемдері | 84 х 51 х 6 мм |
| Пульт түрі | Инфрақызыл (батырмалы) |
| Контроллер түрі | RGB (қолмен басқарумен) |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Арналар саны | 3 |
| Негізгі атрибуттар | |
| Түс гаммасы | RGB |
| Реттеу | Жылдамдықтар |
- Бағасы: 1 000 ₸

