RGB КОНТРОЛЛЕРІ 144W12V-M3Q-RF20

- Бар
3 100 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 30 000 ₸
- +7 (777) 128-11-66Қуандық ( Региональный мен-р )
- +7 (727) 379-19-70
- +7 (727) 379-19-82
RGB контроллері 144W12V-M3Q-RF20 (алюминий корпусында) жарық динамикалық эффектілерді жасайды және жарықдиодты құрылғыларды басқарады, мысалы: жарықдиодты жолақтар, жарықдиодты шамдар, жарықдиодты модульдер және т.б. Сымсыз қашықтан басқару пульті арқылы қалаған бағдарламаны, жарқылдың жарықтығын (статикалық режимдерде) және жарықтың өзгеру жылдамдығын (динамикалық режимдерде) таңдауға, сондай-ақ өзіңізге ұнайтын түсті таңдауға болады.
Контроллер қуат өшірілгеннен кейін соңғы бағдарламаны сақтайды.
Контроллерді пайдалану кезінде жарықдиодты жарықтандырудың ықтимал жұмыс режимдері:
1. Жыпылықтау;
2. Жарықтығын арттыру/азайту;
3. Түстер палитрасын бірқалыпты өзгерту;
4. Бірнеше жұмыс бағдарламаларын кезектестіру;
5. Жарықдиодты шамдарды қосу және өшіру;
6. Түсті бекіту.
Жарық диодтары бір уақытта жанған кезде негізгі үш түс (Қызыл, жасыл, Көк) әртүрлі пропорцияларда араласып, түрлі-түсті реңктер гаммасын құрайды.
Маңызды! Қашықтан басқару пультінде батарея құлпы (әдетте пленка түрінде) орналасқан, оны контроллерді қолданар алдында алып тастау керек, әйтпесе қашықтан басқару пульті жұмыс істемейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Техникалық | |
| Пульттің жұмыс ауқымы | 10 метрге дейін (тікелей көру жағдайында) |
| Шығудағы кернеу | 12V |
| Шығатын ток | 12 А (4 А / арна) |
| Жүктеме қуаты | 144W |
| Жұмыс температурасы | -20 +60 ℃ |
| Қорек кернеуі | 12-24V |
| Жалпы | |
| Салмақ | 150 гр |
| Блоктың өлшемдері | 130 x 64 x 24 мм |
| Қашықтан басқару құралының өлшемдері | 85 х 52 х 7 мм |
| Пульт түрі | Радио (батырмалы) |
| Контроллер түрі | RGB (қолмен басқарумен) |
| Негізгі атрибуттар | |
| Пультіндегі түймелердің саны | - |
| Түс гаммасы | RGB |
| Реттеу | - |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Арналар саны | 3 |
- Бағасы: 3 100 ₸

