RGB КОНТРОЛЛЕРІ 360W 12V-M3Q-IR24

- Бар
4 200 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 30 000 ₸
- +7 (777) 128-11-66Қуандық ( Региональный мен-р )
- +7 (727) 379-19-70
- +7 (727) 379-19-82
RGB контроллері 360W 12V-M3Q-IR24 жарық динамикалық әсерлерді жасайды және жарықдиодты құрылғыларды басқарады, мысалы: жарықдиодты жолақтар, жарықдиодты шамдар, жарықдиодты модульдер және т.б. Сымсыз қашықтан басқару пульті арқылы қалаған бағдарламаны, жарқылдың жарықтығын (статикалық режимдерде) және жарықтың өзгеру жылдамдығын (динамикалық режимдерде) таңдауға, сондай-ақ өзіңізге ұнайтын түсті таңдауға болады.
Бұл контроллерде 4 динамикалық режим және 16 статикалық режим бар. Контроллер қуат өшірілгеннен кейін соңғы бағдарламаны сақтайды.
Контроллерді пайдалану кезінде жарықдиодты жарықтандырудың ықтимал жұмыс режимдері:
1. Қосу / өшіру;
2. Жарықтығын арттыру / азайту;
3. Жарқырау түстерін ауыстыру;
4. Жарқыраудың 3 түсін өзгерту (секіру арқылы): қызыл, жасыл, көк;
5. Жарқыраудың 7 түсін өзгерту (секіру арқылы): қызыл, көк, күрең қызыл, жасыл, сары, көгілдір, ақ;
6. Жарықтықтың азаюымен және жоғарылауымен жарқырау түстерінің біркелкі өзгеруі.
Жарық диодтары бір уақытта жанған кезде негізгі үш түс (Қызыл, жасыл, Көк) әртүрлі пропорцияларда араласып, түрлі-түсті реңктер гаммасын құрайды.
Маңызды! Қашықтан басқару пультінде батарея құлпы (әдетте пленка түрінде) орналасқан, оны контроллерді қолданар алдында алып тастау керек, әйтпесе қашықтан басқару пульті жұмыс істемейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Техникалық | |
| Пульттің жұмыс ауқымы | 10 метрге дейін (тікелей көру жағдайында) |
| Шығудағы кернеу | 12V |
| Шығатын ток | 10A |
| Жүктеме қуаты | 360W |
| Жұмыс температурасы | - |
| Қорек кернеуі | 5-24V |
| Жалпы | |
| Салмақ | - |
| Блоктың өлшемдері | 110 х 90 х 25 мм |
| Қашықтан басқару құралының өлшемдері | 85 х 52 х 7 мм |
| Пульт түрі | Инфрақызыл (батырмалы) |
| Контроллер түрі | RGB (қолмен басқарумен) |
| Негізгі атрибуттар | |
| Пультіндегі түймелердің саны | 24 |
| Түс гаммасы | RGB |
| Реттеу | - |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Арналар саны | - |
- Бағасы: 4 200 ₸

