DMX512-RGB КОНТРОЛЛЕРІ (DMX-ДЕКОДЕР)

- Бар
7 600 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 30 000 ₸
- +7 (777) 128-11-66Қуандық ( Региональный мен-р )
- +7 (727) 379-19-70
- +7 (727) 379-19-82
DMX-контроллерлер, DMX-дешифраторлар, DMX қашықтан басқару пульттері және басқа DMX құрылғылары күрделі түс әсерлерін жасау арқылы бір сандық DMX протоколы арқылы жарықтандыру мен жарықтандыруды басқаруды жүзеге асыру үшін қызмет етеді. DMX-512 протоколы 512 арналы үш сымды басқару кабелін қолдана отырып, бір DMX контроллеріне 170-ке дейін тәуелсіз RGB жарықтандыру көздерін (RGB-прожекторлар, арматура, таспалар және т.б.) қосуға мүмкіндік береді.
Жарықтандыру бағдарламалары дербес компьютерде жинақтағы бағдарламалық құрал арқылы конфигурацияланады және USB порты арқылы DMX контроллеріне жіберіледі. DMX қашықтан басқару пультінде сценарийлер қозғалтқыштар мен жад ұяшықтарын жылжыту арқылы бағдарламаланады (немесе басқару сигналы тікелей жасалады).
DMX-дешифраторлар DMX цифрлық сигналы аналогтық сигналға түрлендіріледі (төмен токты цифрлық сигнал импульстік ені модуляцияланған қуат қуат сигналына), ал RGB жарықдиодты шамдар DMX декодерінің шығысына қосылады. Басқаша айтқанда, DMX-декодер DMX-контроллер бағдарламасын арматура үшін қоректендіру кернеуі түрінде өңдейді. Арналар арқылы бөлек басқару үшін DMX декодерлерінің бағдарламалаушы жыпылықтайтын немесе коммутатор арқылы орнатылатын жеке мекен-жайы болады.
DMX-дешифраторларының шығыс қуатын арттыру үшін жалпы DMX-адресі бар жарықдиодты күшейткіштер немесе бірнеше DMX-дешифраторлар қолданылады, бұл сигналды кеңейтілген басқару желілерінде күшейтуге мүмкіндік береді. Әдетте LED-күшейткіштер мен қосымша DMX-дешифраторлар әрбір 100 м сайын орнатылады.
DMX-RGB-прожекторлар, DMX-декодерлер, DMX-контроллерлер арасындағы қашықтық жүздеген метр болуы мүмкін, сондықтан DMX- жүйелері табысты қолданылады үшін сәулеттік Ғимараттарды, көпірлерді, саябақтарды, субұрқақтарды және басқа да ірі құрылыстарды, сондай-ақ шоу-іс-шараларды жарықтандыру үшін RGB.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Техникалық | |
| Пульттің жұмыс ауқымы | - |
| Шығудағы кернеу | 12V |
| Шығатын ток | 12 А (4 А / арна) |
| Жүктеме қуаты | 60W (5V), 144W (12V), 288W (24V) |
| Жұмыс температурасы | -20 -60 ℃ (аязға төзімді орындау) |
| Қорек кернеуі | 5-24V |
| Жалпы | |
| Салмақ | 360 гр |
| Блоктың өлшемдері | 165 х 68 х 40 мм |
| Қашықтан басқару құралының өлшемдері | - |
| Автономды жұмыс режимдері | 9 бағдарлама: артқы жарықтың сынақ жұмысына арналған 7 статикалық және 2 динамикалық режим |
| Пульт түрі | - |
| Контроллер түрі | RGB декодер DMX 512 - автономды жұмыс режимімен |
| Негізгі атрибуттар | |
| Пультіндегі түймелердің саны | - |
| Түс гаммасы | - |
| Реттеу | - |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Арналар саны | 3 |
- Бағасы: 7 600 ₸


