RGB КҮШЕЙТКІШІ 72W12V-D3Q-MINI

- Бар
700 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 30 000 ₸
+7 (778) 900-25-86
Олеся ( мен-р по г. Алматы)
- +7 (777) 128-11-66Қуандық ( Региональный мен-р )
- +7 (727) 379-19-70
- +7 (727) 379-19-82
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
RGB күшейткіші 72W12V-D3Q-MINI оған қосылатын RGB санын (ұзындығын) арттыру үшін контроллердің RGB сигналын күшейтуге арналған жарықдиодты таспалардың, RGB модульдері, RGB шамдары және т.б., бұл синхронды түрде жұмыс істейтін ұзын тізбектерді құруға мүмкіндік береді. Күшейткішті қосу параллельді немесе тізбекті әдіспен жүзеге асырылуы мүмкін.
Кішкентай өлшемдерінің арқасында бұл күшейткіш интерьердің үйлесімділігін бұзбай, кез келген ыңғайлы жерде дерлік жасырылуы мүмкін.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Түс гаммасы | RGB |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Техникалық | |
| Шығудағы кернеу | 12V |
| Шығатын ток | 6 А (2 А / арна) |
| Жүктеме қуаты | 72W |
| Қорек кернеуі | 12V |
| Жалпы | |
| Блоктың өлшемдері | 42 х 13 х 5 мм |
| Контроллер түрі | RGB (қолмен басқарумен) |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Арналар саны | 3 |
| Негізгі атрибуттар | |
| Реттеу | - |
- Бағасы: 700 ₸


