RGB КҮШЕЙТКІШІ 360W12V-D3Q-T1

- Бар
4 000 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 30 000 ₸
+7 (778) 900-25-86
Олеся ( мен-р по г. Алматы)
- +7 (777) 128-11-66Қуандық ( Региональный мен-р )
- +7 (727) 379-19-70
- +7 (727) 379-19-82
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
RGB күшейткіші контроллердің (диммердің) RGB сигналын күшейтуге арналған. Сигнал күшейткіші RGB контроллеріне (диммерге) осы контроллер (диммер) рұқсат еткеннен көбірек жүктемені қосу қажет болған жағдайларда қолданылады. Күшейткіштерді қолдану синхронды түрде жұмыс істейтін ұзын тізбектерді құруға мүмкіндік береді жарықдиодты таспалардың. Күшейткіштің дұрыс жалғануы барлық жарықдиодтардың біркелкі жарқырауын, түстердің дәл көбеюін және жарықтығын қамтамасыз етеді, сонымен қатар жарықдиодты шамдардың ұзақ және үздіксіз жұмыс істеуіне кепілдік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Түс гаммасы | RGB |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Техникалық | |
| Шығудағы кернеу | 12V |
| Шығатын ток | 10A*3 |
| Жүктеме қуаты | 360W |
| Қорек кернеуі | 5-24V |
| Жалпы | |
| Блоктың өлшемдері | 75 х 109 х 24 мм |
| Контроллер түрі | - |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Арналар саны | 3 |
| Негізгі атрибуттар | |
| Реттеу | - |
- Бағасы: 4 000 ₸

