RGB КҮШЕЙТКІШІ NS - 720W12V

- Бар
6 500 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 30 000 ₸
+7 (778) 900-25-86
Олеся ( мен-р по г. Алматы)
- +7 (777) 128-11-66Қуандық ( Региональный мен-р )
- +7 (727) 379-19-70
- +7 (727) 379-19-82
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
RGB күшейткіші NS - 720W12V контроллердің (диммердің) RGB сигналын күшейтуге арналған. Сигнал күшейткіші RGB контроллеріне (диммерге) осы контроллер (диммер) рұқсат еткеннен көбірек жүктемені қосу қажет болған жағдайларда қолданылады. Күшейткіштерді қолдану синхронды түрде жұмыс істейтін ұзын тізбектерді құруға мүмкіндік береді жарықдиодты таспалардың. Күшейткіштің дұрыс жалғануы барлық жарықдиодтардың біркелкі жарқырауын, түстердің дәл көбеюін және жарықтығын қамтамасыз етеді, сонымен қатар жарықдиодты шамдардың ұзақ және үздіксіз жұмыс істеуіне кепілдік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Түс гаммасы | RGB |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жалпы | |
| Салмақ | 550 гр |
| Блоктың өлшемдері | 176 х 135 х 46 мм |
| Күшейткіш түрі | RGB |
| Контроллер түрі | - |
| Техникалық | |
| Шығудағы кернеу | 12V |
| Шығатын ток | 10A*3 |
| Жүктеме қуаты | 720W |
| Қорек кернеуі | 5-24V |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Арналар саны | 3 |
| Негізгі атрибуттар | |
| Реттеу | - |
- Бағасы: 6 500 ₸


