RGB КҮШЕЙТКІШІ NS-90A-1080W12V

- Бар
8 000 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 30 000 ₸
+7 (778) 900-25-86
Олеся ( мен-р по г. Алматы)
- +7 (777) 128-11-66Қуандық ( Региональный мен-р )
- +7 (727) 379-19-70
- +7 (727) 379-19-82
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
RGB-күшейткіш NS-90A-1080W12V RGB сигнал күшейткіші болып табылады.Жарықдиодты RGB күшейткіші RGB контроллерінен сигнал қабылдайды, бұл сигналды күшейтеді және RGB жарықдиодты құрылғыларына жібереді:икемді жарықдиодты жолақтар, қатты жарықдиодты сызғыштар, жарықдиодты модульдер, жарықдиодты шамдар және RGB диодтарына негізделген басқа құрылғылар.
Күшейткіштің дұрыс жалғануы барлық жарықдиодтардың біркелкі жарқырауын, түстердің дәл көбеюін және жарықтығын қамтамасыз етеді, сонымен қатар жарықдиодты шамдардың ұзақ және үздіксіз жұмыс істеуіне кепілдік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Арналар саны | 9 |
| Түс гаммасы | RGB |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жалпы | |
| Салмақ | - |
| Блоктың өлшемдері | 176 х 135 х 46 мм |
| Күшейткіш түрі | RGB |
| Контроллер түрі | - |
| Техникалық | |
| Шығудағы кернеу | 12V |
| Шығатын ток | 10А*9 |
| Жүктеме қуаты | 1080W |
| Қорек кернеуі | 5-24V |
| Негізгі атрибуттар | |
| Реттеу | - |
- Бағасы: 8 000 ₸


