СИНХРОНИЗАТОР 720W 220V

- Бар
5 900 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 30 000 ₸
+7 (778) 900-25-86
Олеся ( мен-р по г. Алматы)
- +7 (777) 128-11-66Қуандық ( Региональный мен-р )
- +7 (727) 379-19-70
- +7 (727) 379-19-82
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
RGB Синхронизатор 720W (220v).
1000 дана жарықдиодтарға
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | ИҚ синхронизатор |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жалпы | |
| Салмақ | 741 гр |
| Синхронизатор түрі | RGB |
| Блоктың өлшемдері | 182 х 99 х 52 мм |
| Техникалық | |
| Шығудағы кернеу | 12V |
| Шығатын ток | 20А |
| Жүктеме қуаты | 720W |
| Қорек кернеуі | 5-24V |
- Бағасы: 5 900 ₸


