ПВХ 5мм 0,6 (2,05м х3,05м)

- Бар
14 000 ₸/Парақ
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 30 000 ₸
+7 (778) 900-25-86
Олеся ( мен-р по г. Алматы)
- +7 (777) 128-11-66Қуандық ( Региональный мен-р )
- +7 (727) 379-19-70
- +7 (727) 379-19-82
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қымбат емес, өңдеуге оңай және практикалық материалдарды іздеп жүрсіз бе? "YiLong" көбіктендірілген ПВХ—пластик - көпшіліктің сұранысына ие шешімді ұсынады. Бұл кез келген дерлік дизайн идеяларын жүзеге асыруға мүмкіндік беретін икемді материал.
Оның басты ерекшелігі — оның негізгі қасиеттерін анықтайтын кеуекті құрылым. Олар, өз кезегінде, ПВХ көбік парағының қолдану аясын анықтайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Тығыздық | 0.6 г/см3 |
| қаптама | Бума |
| Жеткізілетін шикізат формасы | Парақ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Диаметрі | 5 мм |
| Ені | 2020 мм |
| Ұзындығы | 3020 мм |
- Бағасы: 14 000 ₸/Парақ

