ДжуНшанг бежевый акрил (801) 3мм (1,25м х 2,48м)

- Қолжетімді емес
20 500 ₸/Парақ
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 30 000 ₸
+7 (778) 900-25-86
Олеся ( мен-р по г. Алматы)
- +7 (777) 128-11-66Қуандық ( Региональный мен-р )
- +7 (727) 379-19-70
- +7 (727) 379-19-82
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Акрил (органикалық) шыны - пластмассаның барлық түрлерінің ішіндегі ең танымалы және 70 жылдан астам уақыт бойы өндіріліп келеді. Ал бүгінде акрил шыны әлі де танымал. Ол әртүрлі жарнамалық бұйымдар мен конструкцияларды өндіруде өте кең қолданылады - баға белгілеушілерден, кәдесыйлар мен тақтайшалардан бастап қалалық маңдайшаларға, үлкен көлемді әріптерге және ішкі жарықтандырумен жарнамаланатын өнімдердің толық көлемді термоформаланған макеттеріне дейін. Бұл сыртқы жарнаманың дамуының алғашқы күндерінде ішкі жарықтандырылған маңдайшалардың дүниеге келуіне байланысты пластмассалардың алғашқысы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| органикалық әйнектің қалыңдығы | 3 мм |
| органикалық әйнектің ені | 1250 мм |
| органикалық әйнектің ұзындығы | 2480 мм |
| Түсі | Ақ |
| Ауданы | 3.1 шаршы м |
| Бетінің құрылымы | Жылтыр |
| Каталогтағы нөмір | №402 |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Плексигластың түрі | Ақ |
| Өндіруші | JunShang |
- Бағасы: 20 500 ₸/Парақ

