YiLong күңгірт плексигласы 9 мм. (1,22м х 2,44м)

- Бар
34 500 ₸/Парақ
+7 (778) 900-25-86
Олеся ( мен-р по г. Алматы)
- +7 (777) 128-11-66Қуандық ( Региональный мен-р )
- +7 (727) 379-19-70
- +7 (727) 379-19-82
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жарнама өндірісіне арналған плексигласс табақ материалы. Мөлдір немесе ақ ― сүтті (күңгірт).
Плексигласс өндірушілері бізден сатып алуға болатын Қытайдағы ең ірі YiLong зауыты болып табылады, олар өз өнімдері мен беделін мақтан тұтады және бағалайды және тынымсыз өндіреді сапаны бақылау өндірістің әрбір кезеңінде шикізаттан бастап парақтарды орауға дейін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| органикалық әйнектің қалыңдығы | 9 мм |
| органикалық әйнектің ені | 1220 мм |
| органикалық әйнектің ұзындығы | 2440 мм |
| Ауданы | 2.98 шаршы м |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Плексигластың түрі | Мөлдір/Күңгірт |
| Беттің құрылымы | Жылтыр/Күңгірт |
- Бағасы: 34 500 ₸/Парақ

