20 Вт жабық трансформатор

- Бар
бастап 2 300 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 30 000 ₸
+7 (778) 900-25-86
Олеся ( мен-р по г. Алматы)
- +7 (777) 128-11-66Қуандық ( Региональный мен-р )
- +7 (727) 379-19-70
- +7 (727) 379-19-82
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
20 Вт жабық трансформатор
Үлгі: SE-24E20
Кіріс кернеуі 180~264VAC
Шығу кернеуі 24V DC 0.83A 20W
Функциялар:
- Тұрақты шығыс кернеуі
-Кіріс кернеуі 180-264VAC
-Қорғаныс: қысқа тұйықталу / шамадан тыс жүктеме / асқын кернеу
-Өздігінен суыту
-100% өнімнің толық жүктемесінің қартаю сынағы
-Су өткізбейтін IP67
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| ПӘК, кем емес | 86 % |
| Массасы | 0.145 кг |
| IP қорғау дәрежесі | 67 |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қуат | 20 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 140 мм |
| Биіктігі | 20 мм |
| Ені | 30 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Шығу кернеуі | 24V |
| Жұмыс температурасы | -25 +40 ℃ |
| Жиілігі | 50/60Hz |
| Шығу тогы | 0.83А |
| Кіріс кернеуі | 180-264VAC |
- Бағасы: бастап2 300 ₸



