Күңгірт JunShang акрил 5мм (2,05м х 3,05м)

- Бар
73 000 ₸/Парақ
+7 (778) 900-25-86
Олеся ( мен-р по г. Алматы)
- +7 (777) 128-11-66Қуандық ( Региональный мен-р )
- +7 (727) 379-19-70
- +7 (727) 379-19-82
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұл PMMA экструзиялық парағы, ол кескіннің бұрмалануынсыз және түстердің көбеюінсіз максималды мөлдірлігімен және парақтың бүкіл қуысына жарық шашырату қабілетімен сипатталады (қасиет соңғы жарықтандыру үшін қолданылады). Көптеген полимер парақтарынан айырмашылығы, Novattro акрил әйнегі ультракүлгін сәулеленуге ұшырамайды, сондықтан ол берік.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| органикалық әйнектің қалыңдығы | 5 мм |
| органикалық әйнектің ені | 2050 мм |
| органикалық әйнектің ұзындығы | 3050 мм |
| Ауданы | 6.25 шаршы м |
| Өндіруші | Yilong |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түсі | Мөлдір/Сүтті |
| Плексигластың түрі | Мөлдір/Күңгірт |
| Беттің құрылымы | Жылтыр/Сүтті |
- Бағасы: 73 000 ₸/Парақ

