Акрил JunShang айна күміс 3мм (1,22м х 2,44м)

- Бар
22 500 ₸/Парақ
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 30 000 ₸
+7 (778) 900-25-86
Олеся ( мен-р по г. Алматы)
- +7 (777) 128-11-66Қуандық ( Региональный мен-р )
- +7 (727) 379-19-70
- +7 (727) 379-19-82
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Акрилді айналар - ең батыл және креативті дизайн идеяларын жүзеге асыру үшін өте қолайлы тамаша әрлеу материалы.
Айналы пластик мөлдір акрил шыны негізіне айна жабыны (амальгам) арқылы жасалады. Классикалық айналардан айырмашылығы, айналы пластик алтын, күміс болуы мүмкін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| органикалық әйнектің қалыңдығы | 3 мм |
| органикалық әйнектің ені | 1250 мм |
| органикалық әйнектің ұзындығы | 2480 мм |
| Ауданы | 3.1 шаршы м |
| Бетінің құрылымы | Жылтыр |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түсі | Қызыл алтын/алтын/күміс |
| Плексигластың түрі | Айна |
| Өндіруші | YiLong |
- Бағасы: 22 500 ₸/Парақ

